Zima na Maxa

4-10 dni, od 285 zł /osoba/noc

Gwarantujemy, że „Zimą NA MAXA” nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych w Platinum Apartments! Wspólnie cieszmy się zimą i śnieżnym krajobrazem przepięknych gór karkonoskich. Apartamenty, położone w bliskiej odległości od popularnego kompleksu nartostrad Ski Arena Szrenica i pełnej uroku zimowej krainy na Polanie Jakuszyckiej zapraszają wszystkich do skorzystania z luksusowych i stylowych wnętrz, renomowanego Spa pod marką Dr Irena Eris, wyśmienitej kuchni, a przede wszystkim proponuje wiele atrakcji dla dzieci. Infrastruktura Platinum Mountain Resort oferuje salę zabaw, salę gier multimedialnych, salę kinową, kompleks basenów i saun, wycieczki z przewodnikiem, wypożyczalnię nart i sprzętu zimowego. 

Zapraszamy do Platinum Apartments. Z „Zimą NA MAXA” nie będą się Państwo nudzić !

Zimowe #platynowechwile

Pakiet obowiązuje od 14 stycznia do 13 marca 2022 roku. 

← Wróć do ofert
 

Zrób Prezent

01
VOUCHERY

Podaruj Bliskim #platynowechwile.

Podaruj Bliskim voucher na pobyt w luksusowym hotelu w sercu Karkonoszy. Voucher to idealny pomysł na prezent. Jest do wykorzystania na pobyt lub dowolne usługi.

Bo najcenniejsze są chwile razem...

Istnieje możliwość zakupienia vouchera na dowolną wartość, w tym celu prosimy o kontakt pod adresem email: marta.stepnowska@platinum-mountain.pl

Kup Voucher