Zdalnie i rodzinnie

3-8 dni, od 262 zł /osoba/noc

Pracuj zdalnie tam gdzie chcesz! My zadbamy o pomoc w nauce, odrobienie zadań domowych i wyjaśnienie problematycznych kwestii nauki Państwa dzieci.

Skup się na swoich służbowych obowiązkach, a nasi zaproszeni do współpracy edukatorzy zadbają o Państwa dzieci. Podczas popołudniowych warsztatów w „Kąciku Zainteresowań Platinum” doświadczeni korepetytorzy służą swoją pomocą w nauce, przy wyjaśnieniu tematów problematycznych, na które natknęły się dzieci podczas zdalnych lekcji, a także dopilnują odrobienia zadań domowych. Ponadto, „Drugie śniadanie Mistrzów” – czyli drugie śniadanie w zbilansowanej diecie według naszego szefa kuchni zostanie dostarczone do pokoju dzieci każdego dnia.

Pozwoli to skupić się Państwu na służbowych obowiązkach swojej pracy zdalnej, w pięknym otoczeniu przyrody, w zaciszu stylowego Palladium Cafe & Lobby Bar z przepięknym górskim krajobrazem lub też zapraszamy do skorzystania z specjalnie przygotowanego dla Państwa „Work Place” - Twoje własne biurko do pracy podczas całego pobytu w sali konferencyjnej, z dostępem do drukarki, skaneru, artykułów biurowych, wody mineralnej, kawy, herbaty i dostępem do szerokopasmowego łącza internetowego po kablu sieciowym lub standardowego Wi-Fi. Dodatkowo, za wcześniejszą rezerwacją w recepcji, oddajemy do Państwa dyspozycji prywatną salę konferencyjną do przeprowadzania zdalnych telekonferencji i spotkań online z ekranem multimedialnym i dostępem do Wi-Fi.

Dostęp do strefy Wellness i salonu SPA Dr Irena Eris Beauty Partner, kompleksu saun, basenu i siłowni, pozwolą zregenerować siły i umilą chwile odpoczynku na koniec dnia.

Planujemy popołudniowe aktywności dla dzieci na basenie – wodne animacje z ratownikami i nauka pływania w godz. 19:00 - 20:00.

Zadbaj o swój komfort pracy i edukacji dzieci w Platinum Mountain Hotel & SPA.

← Wróć do ofert
 

Zrób Prezent

01
VOUCHERY

Podaruj Bliskim #platynowechwile.

Podaruj Bliskim voucher na pobyt w luksusowym hotelu w sercu Karkonoszy. Voucher to idealny pomysł na prezent. Jest do wykorzystania na pobyt lub dowolne usługi.

Bo najcenniejsze są chwile razem...

Istnieje możliwość zakupienia vouchera na dowolną wartość, w tym celu prosimy o kontakt z działem Marketingu pod adresem email: marketing@platinum-mountain.pl

Kup Voucher