RELAKSUJĄCA STREFA WELLNESS

Podgrzewane baseny, sauny, floating

Platinum Mountain

SPA & Wellness

01

Wellness & SPA to niepowtarzalne miejsce zaprojektowane z myślą o potrzebie błogiego odpoczynku i uspokajającej harmonii. Po aktywnym dniu na stoku lub wyprawie w góry, zostaw codzienność za sobą i skorzystaj z niesamowitej strefy Relaksu z ofertą saun, sanarium, basenu i jacuzzi. Specjalnie wydzielona część z wodnymi atrakcjami dla dzieci pozwala cieszyć się najmłodszym oraz komfortowo wypoczywać rodzicom i innym Gościom. Renomowane SPA, odprężające zabiegi, relaksujące sauny, kompleks klimatycznych basenów. 

Kompleks basenów

02

Trzy ogrzewane baseny wewnętrzne – rekreacyjny, do pływania i rodzinny – są do dyspozycji Gości Apartamentów Platinum. Nie zapominając o najmłodszych Gościach, dzieci zapraszamy do zabawy w bezpiecznym brodziku z wodnymi atrakcjami i ozonowaną wodą, która nie szczypie w oczy.

Floating

03

Kompleks wanien jacuzzzi i floating to szczególna atrakcja dla Gości strefy Wellness. Niecka wypełniona ciepłą wodą, nasycona solą Epsom, umieszczona jest w prywatnym miejscu z kameralnym światłem. To wyjątkowe miejsce relaksu, w której znika dźwięk, grawitacja i myśli, a Goście czują się wolni. 

Sauny

04

Strefa Wellness zaprasza do skorzystania z klimatycznego kompleksu saun, zlokalizowanych w prywatnym miejscu, oddzielonym od części basenowej. Wpływa to to komfort wypoczynku w warunkach spokoju i wyciszenia. Nastrojowa muzyka i światła odpręża ciało i umysł. Oferujemy sauny: Infrared, fińską, parową i biosaunę. 

Siłownia

05

Wzorując się na najlepszych klubach fitness, wyposażyliśmy naszą siłownię w profesjonalny sprzęt do różnorodnych zajęć ruchowych. Rowerki stacjonarne, bieżnie, wielofunkcyjne urządzenia Orbitreki, pasy TRX, i hantle stwarzają doskonałe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na życzenie Gości proponujemy sesje z doświadczonym trenerem na siłowni. Wykształceni terapeuci i trenerzy, z którymi współpracujemy, z przyjemnością służą Gościom wsparciem, czuwając nad ich zdrowiem, kondycją i dobrą formą.

OFERTY SPECJALNE