NAJLEPSZA RESTAURACJA

Autorskie połączenie polskiej i regionalnej tradycji kulinarnej, w zaskakujących kompozycjach szefa kuchni

Regionalne Talerze

01

Restauracja Regionalne Talerze to kulinarne serce Hotelu. Przestronne wnętrza z ogromnymi oknami zapraszają górską przyrodę do środka oraz stwarzają Gościom komfort korzystania z bogatych rodzinnych bufetów podczas śniadania i obiadokolacji. Niesamowity charakter tego miejsca dopełnia oryginalny design z regionalną ceramiką na ścianach. Przytulne miejsce, pyszne dania kuchni polskiej i regionalne bufety lokalnych produktów, a także aromatyczne stacje gotowania na żywo nadają temu miejscu wyjątkowy rodzinny klimat. Nasza restauracja a la carte to autorskie połączenie polskiej i regionalnej tradycji kulinarnej, w zaskakujących kompozycjach naszego szefa kuchni. Menu zachwyca Gości kolorowym smakiem zmieniających się pór roku. Regionalne Talerze oferuje również ciekawe sezonowe propozycje wychodzące z pod ręki naszych mistrzów kuchni.

Rodzinne #platynowechwile

MENU

MENU DLA DZIECI

Nowe menu

02

Restauracja Regionalne Talerze otwiera się dla Państwa z nowym menu w świeżym wydaniu. Zapraszamy na nowe dania autorstwa naszego Szefa Kuchni i jego zespołu przepełnione kolorami i smakami regionu. Tradycyjna kuchnia polska, haute cuisine, wysmakowana i elegancka, w kreatywnych i estetycznych kompozycjach przybliży Państwu bogactwo lokalnych tradycji i produktów regionu. Na bukiet smaków i barw na talerzach składają się regionalne sery, mięsa oraz ryby od lokalnych dostawców. 

Room Service

03

Na Państwa życzenie, dostarczymy Państwu dania z pełnej oferty baru oraz a la carte do pokoju lub apartamentu Platinum Apartments. Menu room service dostępny jest również na ekranach telewizorów.

 

Room service dostępny w godz. 7:00-24:00

Palladium Café & Lobby Bar godz. 10:00-24:00

Restauracja a la carte godz. 12:00-22:00

Zamówienia: tel. +48 (75) 629 99 07

MENU

Palladium Café & Lobby Bar

04

Klimatyczny Palladium Cafe & Lobby Bar oferuje zaciszne miejsce, by cieszyć się aromatem porannej kawy w promieniach wschodzącego nad lasem słońca. To miejsce, które tętni życiem, rozrywką, bogatą propozycją artystycznych wieczorów przy ofercie wykwintnych koktajli i wyselekcjonowanych alkoholi. Nasi profesjonalni barmani z przyjemnością doradzą Państwu w doborze napojów, które znajdują się w menu naszego lounge baru.

Odkryj swoje #platynowechwile, my zadbamy o nie w każdym detalu.

MENU PALLADIUM CAFE & LOBBY BAR

MENU KOKTAJLI

Kobiece #platynowechwile

05

Na potrzeby autorskiego projektu dla kobiet SHE. Bądź wierna. Sobie. przygotowaliśmy wyjątkowe menu pełne kobiecości i finezji. Autorką dań jest autorytet kulinarny, Lara Gessler, która skomponowała lekkie i pełne smaków menu. Zapraszamy na degustację wraz z koktajlami autorstwa naszych barmanów.

Smaczne kobiece #platynowechwile

MENU SHE.

KOKTAJLE SHE.

OFERTY SPECJALNE