NAJLEPSZA RESTAURACJA

Autorskie połączenie polskiej i regionalnej tradycji kulinarnej, w zaskakujących kompozycjach szefa kuchni

Regionalne Talerze

01

Restauracja Regionalne Talerze to kulinarne serce Hotelu. Przestronne wnętrza z ogromnymi oknami zapraszają górską przyrodę do środka oraz stwarzają Gościom komfort korzystania z bogatych rodzinnych bufetów podczas śniadania i obiadokolacji. Niesamowity charakter tego miejsca dopełnia oryginalny design z regionalną ceramiką na ścianach. Przytulne miejsce, pyszne dania kuchni polskiej i regionalne bufety lokalnych produktów, a także aromatyczne stacje gotowania na żywo nadają temu miejscu wyjątkowy rodzinny klimat. Nasza restauracja a la carte to autorskie połączenie polskiej i regionalnej tradycji kulinarnej, w zaskakujących kompozycjach naszego szefa kuchni. Menu zachwyca Gości kolorowym smakiem zmieniających się pór roku. Regionalne Talerze oferuje również ciekawe sezonowe propozycje wychodzące z pod ręki naszych mistrzów kuchni.

Rodzinne #platynowechwile

MENU

MENU DLA DZIECI

Nowe menu

02

Restauracja Regionalne Talerze otwiera się dla Państwa z nowym menu w świeżym wydaniu. Zapraszamy na nowe dania autorstwa naszego Szefa Kuchni i jego zespołu przepełnione kolorami i smakami regionu. Tradycyjna kuchnia polska, haute cuisine, wysmakowana i elegancka, w kreatywnych i estetycznych kompozycjach przybliży Państwu bogactwo lokalnych tradycji i produktów regionu. Na bukiet smaków i barw na talerzach składają się regionalne sery, mięsa oraz ryby od lokalnych dostawców. 

Room Service

03

W trosce o zdrowie i komfort naszych Gości oraz w nawiązaniu do obowiązujących regulacji rządu w pandemii Covid-19, wszystkie zamówienia z pełnej oferty baru oraz a la carte dostarczymy do Państwa pokoju lub apartamentu Platinum Apartments.

Palladium Cafe & Lobby Bar przyjmuje Państwa zamówienia w godz.10:00-24:00, natomiast restauracja a la carte w godz.12:00-22:00. Zamówienia prosimy składać telefonicznie pod numerem tel. +48 (75) 629 99 07.

MENU

Wieczory z sommelierem Wine & Food

04

Zapraszamy na klimatyczne wieczory do lounge baru, gdzie nasz utalentowany sommelier zaproponuje Państwu wyjątkowy wybór wina z naszej kolekcji, który uświetni Państwa wieczór. Mikołaj Lisiecki - manager F&B Platinum Mountain Hotel & SPA, sommelier WSET 3, miłośnik i pasjonat wina, swoją sztukę sommelierską rozpoczął niemal 15 lat temu, działając w branży gastronomicznej w Wielkopolsce. Zapraszamy Państwa na cykliczne wieczory degustacyjne „Wine & Food pairing” w Palladium Cafe & Lobby Bar, które poprowadzi dla Państwa nasz sommelier. Szef kuchni zadba o idealnie dopasowane menu, aby mogli Państwo delektować się naszym winem i odkrywać ich smaki. 

SELEKCJA WIN

Palladium
Cafe & Lobby Bar

05

Klimatyczny Palladium Cafe & Lobby Bar oferuje zaciszne miejsce, by cieszyć się aromatem porannej kawy w promieniach wschodzącego nad lasem słońca. To miejsce, które tętni życiem, rozrywką, bogatą propozycją artystycznych wieczorów przy ofercie wykwintnych koktajli i wyselekcjonowanych alkoholi. Sommelier oraz nasi profesjonalni barmani z przyjemnością doradzą Państwu w doborze napojów, które znajdują się w menu naszego lounge baru.

Odkryj swoje #platynowechwile, my zadbamy o nie w każdym detalu.

MENU PALLADIUM CAFE & LOBBY BAR

OFERTY SPECJALNE