Pobyt w SUPER CENIE

3-10 dni, od 246 zł /osoba/noc

Platinum Apartments to wyjątkowo rodzinne miejsce, ktore oferują komfortowy wypoczynek dla dzieci i ich rodziców. Ekskluzywne apartmenty, stylowy wystrój i luksusowe wnętrza, wyposażone aneksy kuchenne, dwupokojowe, komfortowe apartmenty. Prywatne sauny w łazienkach w kategorii Premium na wyłączność Gości, a także przestronne balkony.  W ofercie wyśmienita kuchnia, rodzinne bufety szefa kuchni oraz muzyczne wieczory i koncerty na żywo. Ciekawy program atrakcji dla Gości uzupełniają animacje dla dzieci i opieka Kids Concierge podczas wspólnej zabawy. 

Infrastruktura resortu, w tym relaksująca strefa wellness oraz renomowane SPA Dr Irena Eris Beauty Partner zapewnią chwile błogiego odprężenia, wyciszenia i spokoju. Idealna lokalizacja hotelu w sąsiedztwie zimowych i letnich atrakcji Szklarskiej Poręby i gór korkonoskich, bliskość natury i piękna górska sceneria, a także obsługa naszego zespołu, któy każdego dnia, z uśmiechem i pełną uwagą stara się umilić Państwu chwile wypoczynku, gwarantuje, że każdy pobyt w Platinum Apartments należy do wyjątkowych.
 
Rodzinne #platynowechwile
← Wróć do ofert
 

Zrób Prezent

01
VOUCHERY

Podaruj Bliskim #platynowechwile.

Podaruj Bliskim voucher na pobyt w luksusowym hotelu w sercu Karkonoszy. Voucher to idealny pomysł na prezent. Jest do wykorzystania na pobyt lub dowolne usługi.

Bo najcenniejsze są chwile razem...

Istnieje możliwość zakupienia vouchera na dowolną wartość, w tym celu prosimy o kontakt pod adresem email: marta.stepnowska@platinum-mountain.pl

Kup Voucher