Platinum Tour de Ski narty biegowe

5 dni, od 1 193 zł /osoba
Platinum Tour de Ski narty biegowe z Platinum Apartments
 
Jakuszyce - część Szklarskiej Poręby - to bez wątpienia polska stolica nart biegowych. Istnieją tu cztery trasy wyczynowe, posiadające homologację światową FIS, na których odbywają się zawody Pucharu Świata, oraz kilkanaście tras spacerowych tworzących przecinające się nawzajem pętle w kształcie listka koniczyny, które łączą się ze sobą, dając możliwość łączenia tras przejazdu. Można więc do woli komponować własne szlaki w zależności od kondycji i umiejętności, a dzięki przyjaznemu mikroklimatowi (śnieg utrzymuje się tu 156 dni w roku) spodziewać się na Polanie Jakuszyckiej dobrych warunków przez całą zimę.
 
Poznaj urok Polany Jakuszyckiej, rozkochaj się w pięknym zimowym krajobrazie gór i spędź aktywnie swój urlop z "platynowymi" biegówkami w Platinum Apartments. Hotel znajduje się w bardzo bliskiej odległości, zaledwie 15 min od Polany Jakuszyckiej. 
 
#platynowechwile na biegówkach
 
Pakiet obowiązuje do 14.03.2021 r.
← Wróć do ofert
 

Zrób Prezent

01
VOUCHERY

Podaruj Bliskim #platynowechwile.

Podaruj Bliskim voucher na pobyt w luksusowym hotelu w sercu Karkonoszy. Voucher to idealny pomysł na prezent. Jest do wykorzystania na pobyt lub dowolne usługi.

Bo najcenniejsze są chwile razem...

Istnieje możliwość zakupienia vouchera na dowolną wartość, w tym celu prosimy o kontakt z działem Marketingu pod adresem email: marketing@platinum-mountain.pl

Kup Voucher