DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Renomowane Spa i luksusowy relaks w każdym wymiarze

Wiedeń

Austriacy mawiają: „zacząć dzień po wiedeńsku, to zacząć go w kawiarni”. W austriackiej stolicy można nie tylko skosztować najsłynniejszego sznycla cielęcego Wiener Schnitzel, popić go aksamitną kawą po wiedeńsku i zagryźć tortem z konfiturą morelową Sacher Torte, ale także odnaleźć budowle charakterystyczne dla wszystkich stylów architektonicznych…

począwszy od romańskiego kościoła św. Ruprechta, przez gotycką katedrę św. Szczepana, barokowy kościół św. Karola, klasycystyczny parlament i budynki współczesne. Architektura Wiednia jest na tyle urzekająca, że dostarczyła inspiracji miastom takim jak Budapeszt, Lwów i Kraków.

Jej widokami można delektować się podczas przejażdżki gigantycznym Diabelskim Młynem, leżącym w pobliżu Wiedeńskiego Prateru – największego parku rozrywki w Europie, znajdującego się na byłych terenach łowieckich dynastii Habsburgów. Miasto od zawsze było znaczącym ośrodkiem kultury europejskiej, czego świadectwem jest Dzielnica Muzeów – miejsce wystaw, spektakli, koncertów i wieczorów autorskich, które corocznie odwiedza ponad 3 mln turystów. Wiedeń to także walce Straussa, księżna Sissi i kolorowy Hundertwasser, a to wszystko nad „pięknym, modrym Dunajem.

0 zł

Dolina Pałaców i Ogrodów

Położona jest u podnóża Karkonoszy. Unikalny kompleks 30 przepięknych rezydencji, takich jak m.in.: Pałac w Staniszowie, Pałac na Wodzie w Staniszowie Dolnym, Pałac w Wojanowie, Pałac w Łomnicy, Zamek w Karpnikach, Pałac w Pakoszowie, Pałac Spiż w Miłkowie.

0 zł

Harrachov

Nieopodal Szklarskiej Poręby, po drugiej stronie granicy, którą tworzy Polana Jakuszycka, leży Harrachov – czeska stolica sportów zimowych. Cieszy się ona ogromną popularnością zarówno wśród Czechów, jak i Polaków. Do najpopularniejszych atrakcji należy niewątpliwie słynny kompleks skoczni narciarskich, znajdujący się na zboczach dominującej nad Harrachovem Czarciej Góry. Słynną mamucią skocznię, na której odbywa się jeden z konkursów Pucharu Świata, możemy dokładnie obejrzeć, wjeżdżając wyciągiem krzesełkowym na Czarcią Górę. Harachov to także 7 km nartostrad o zróżnicowanym poziomie trudności, które wyróżniają się nowoczesnym systemem sztucznego dośnieżania, co gwarantuje świetne warunki narciarskie. Harrachov i jego okolice należą do miejsc z największą liczbą oznakowanych szlaków rowerowych w Czechach. Szlaki i ścieżki rowerowe są atrakcyjne dzięki ich połączeniu ze szlakami rowerowymi po polskiej stronie Gór Izerskich w okolicach Szklarskiej Poręby.

0 zł

Świątynia Wang

Świątynia Wang jest największą atrakcją Karpacza. Stoi ona w Karpaczu Górnym na wys. 885 m n.p.m.

Wybudowano ją w XII wieku w miejscowości Vang na południu Norwegii, w okresie początkowej chrystianizacji Skandynawii. Architektura budynku łączy elementy sztuki romańskiej z nordycką ludową. Świątynia wykonana została z sosny norweskiej, która nasycona żywicą, wykazuje niezwykłą trwałość, dzięki czemu w tak dobrym stanie przetrwała do dzisiaj. Jest najczęściej odwiedzaną tego typu budowlą w Polsce.

0 zł

Karpacz

Z najwyższym szczytem Śnieżką oraz Kościołem Wang, to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Odwiedzane jest przede wszystkim ze względu na malownicze położenie u stóp Karkonoszy i ich najwyższego szczytu Śnieżki.

Oferuje turystom niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu – kilkadziesiąt kilometrów szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych, znakomite warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego, tory saneczkowe zimowe i całoroczne, wspinaczkę, quady i sporty ekstremalne. Wśród atrakcji Karpacza także liczne muzea, wystawy, baseny, SPA, kręgielnie, dyskoteki, restauracje i stylowe kawiarnie.

0 zł

Królowa Karkonoszy

Najwyższy szczyt Karkonoszy i Sudetów ma 1602 m n.p.m. i jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych regionu.

Śnieżka góruje nad Kotliną Jeleniogórską i czeską stroną Karkonoszy. Roztaczają się z niej piękne widoki, po które warto wspinać się szlakami czerwonym, czarnym, niebieskim i żółtym.

0 zł

Praga

Złote miasto setek wież, uznawane przez turystów za najpopularniejsze miasto Europy Środkowej, wpisane na listę UNESCO i jedno z najpiękniejszych miast świata. Stolica Czech zachwyca zabytkowymi budowlami, pięknym dużym Starym Miastem i kolorami. To miasto idealne do zwiedzania.

Większość godnych uwagi miejsc znajduje się w niewielkiej od siebie odległości. Wśród najbardziej znanych zabytków znajdziemy Most Karola i kościół św. Mikołaja na Malej Stranie, Złotą Uliczkę, Loretę Praską, Hradczany, Małą Strane, Rynek Staromiejski i Ratusz z zegarem Orloj, Nowe Miasto, Waclawskie Namesti.

0 zł

Szrenica & Śnieżne Kotły

Szrenica to drugi po Śnieżce, najbardziej znany Polakom, szczyt polskich Karkonoszy.

Szrenica położona jest całkowicie po polskiej stronie, w zachodniej części Karkonoszy. Sam szczyt góruje nad głównym grzbietem ok 60 metrów. Rumowisko skalne, które tworzy szczyt, pokryte jest charakterystycznymi zielono-żółtymi porostami – z daleka wyglądającymi jak szron. Pomimo, iż Szrenica nie jest zbyt wysokim szczytem, to w jej obrębie panuje klimat alpejski.

Śnieżne Kotły to dwa karkonoskie kotły polodowcowe, położone między Łabskim Szczytem i Wielkim Szyszakiem.

Ponad Śnieżnymi Kotłami góruje telewizyjna stacja przekaźnikowa, widoczna z daleka, stanowiąca doskonały punkt orientacyjny. Na krawędzi Wielkiego Kotła znajduje się wiele punktów widokowych, z jakich można podziwiać wyjątkowe panoramy.

0 zł

Wodospady

Wodospad Kamieńczyka to najwyższy wodospad w polskich Karkonoszach. Jego próg znajduje się na wysokości 843 m n.p.m. Wodospad spada trójstopniową kaskadą o wysokości 27 m do przepięknego Wąwozu Kamieńczyka.

Wodospad Szklarki to drugi co do wysokości wodospad w polskich Karkonoszach, położony na wysokości 525 m n.p.m. w granicach administracyjnych Piechowic.  Wodospad oraz jego otoczenie stanowią eksklawę Karkonoskiego Parku Narodowego.

0 zł

Rowerowa Kraina

Szklarska Poręba zwana jest rowerową krainą. W samym mieście  jak i w jego okolicy znajduje się  wiele tras i ścieżek rowerowych. W Górach Izerskich trasy łatwe, małe przewyższenia, wspaniałe panoramy, wielkie przestrzenie; w Karkonoszach – trasy wymagające, dla zaawansowanych, z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. W sumie 450 km ścieżek rowerowych, w tym 19 oznakowanych tras w skali trudności od 1 do 5, co oznacza, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Aby zapewnić Państwu pełną możliwość wykorzystania nieocenionych możliwości jakie daje okolica Platinum Mountain Resort – hotel przyjazny rowerzystom, ze swej strony oddaje do  dyspozycji Gości, zarówno rowery różnej klasy,  jak i pomoc w zakresie ich doboru, a także przewodnika po górskich rowerowych szklakach. Swoją wycieczkę rowerową, jedną z najsłynniejszych  tras Szklarskiej Poręby, rozpoczniecie Państwo już pod samym hotelem Platinum Mountain Resort, a po powrocie do hotelu będziecie mogli skorzystać z rozluźniających masaży,  ulubionego rodzaju sauny lub po prostu odpocząć na balkonie własnego apartamentu rozkoszując się  widokiem na góry, z których właśnie wróciliście.

0 zł

Jakuszyce i Polana Jakuszycka

Słynna mekka narciarstwa biegowego jest dzielnicą Szklarskiej Poręby. To właśnie tutaj po polskiej stronie Karkonoszy oraz Gór Izerskich znajduje się ponad 100 km świetnie przygotowanych tras, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkółki narciarskie  oraz warunki klimatyczne, które umożliwiają uprawianie narciarstwa biegowego jeszcze w marcu i kwietniu. Po przekroczeniu granicy z Czechami w Harrachovie otwiera się kolejne 108 km widokowych tras, które płynnie się łączą, tworząc przepiękne serpentyny górskich szlaków.

0 zł

Turystyka Piesza

Okolice Szklarskiej Poręby od zawsze były cenione jako miejsca idealne do pieszej wyprawy w góry. Szeroko rozwinięta infrastruktura turystyczna dzięki sieci szlaków turystycznych, prowadzących od atrakcji do atrakcji, od schroniska do schroniska, stwarza bardzo przyjazny klimat dla górskich wędrówek, nie tylko dla wprawionych piechurów.

Przez Góry Izerskie i Karkonosze przebiega Główny Szlak Sudecki im. Mieczysława Orłowicza.

Ponadto na terenie Szklarskiej Poręby wytyczone zostały tematyczne szlaki turystyczne. W trakcie spaceru wybraną trasą można zapoznać się z historią, kulturą, tradycją oraz dawnymi wierzeniami i obyczajami mieszkańców Karkonoszy i Gór Izerskich.

0 zł

Szklarska Poręba

Jest miejscem niezwykle sprzyjającym wypoczynkowi i rekreacji. Cisza i spokój oraz wciąż zmieniające się krajobrazy, połączone z szumem krystalicznie czystych potoków i wodospadów spadających w otoczeniu granitowych skał to elementy wpływające niezwykle kojąco na poszukujących odpoczynku.

Poza zachwycającym pięknem, Sudety przyciągają także swoją tajemniczością. Niezliczone legendy o Duchu Gór – Liczyrzepie, do tego Walończycy i ich wszechobecne znaki, a także podania o skarbach jakie kryją tutejsze potoki i ostępy leśne to kolejne powody dla którego warto odwiedzić Szklarską Porębę. Jest ona także, ze względu na swoje usytuowanie, idealna jako baza wypadowa do pobliskich Jakuszyc, Karpacza, Jeleniej Góry czy Pragi, a nawet Wiednia. Mówiąc o Szklarskiej Porębie nie sposób nie wspomnieć o narciarstwie zjazdowym. W samym miasteczku jest 15 km tras zjazdowych o różnej trudności oraz 14 wyciągów. Większość z nich została usytuowana na górującej nad miastem Szrenicy. Tuż przy granicy miasta, w czeskiej miejscowości Harrachov, uchodzącej za czeską stolicę sportów zimowych znajduje się 7 km nartostrad o wszystkich poziomach trudności. Jeśli dodamy do tego nieograniczone możliwości pieszych wędrówek po malowniczych trasach Karkonoszy i Gór Izerskich, górskiej wspinaczki, a nawet konnej jazdy po rozległych ostępach leśnych to i tak nie wyczerpiemy wszystkich możliwości.

0 zł
Platinum Mountain

Dr Irena Eris

01
zabiegi

Stylowa i elegancko rządzona przestrzeń SPA w Platinum Mountain Hotel & SPA została stworzona z myślą o zapewnieniu relaksu oraz osiągnięcia prawdziwej harmonii ciała i ducha. Renomowana marka Dr Irena Eris, za którą stoi doświadczenie i prestiż, oferta autorskich zabiegów opracowana dla dopieszczenia zmysłów, aranżacja wnętrza zapewniająca wyciszenie oraz profesjonalne kosmetyki najwyższej klasy są dostępne dla Gości. Nasze SPA to luksusowy relaks w każdej postaci. Do dyspozycji Gości pozostaje profesjonalny zespół naszych kosmetologów, którzy doradzą wybór zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb.

Zabiegi idealnie
dopasowane do potrzeb skóry

02
zabiegi

Spa pod marką Dr Irena Eris powstało z pasji do piękna. Jest to miejsce stworzone z myślą o Gościach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Marka Dr Irena Eris gwarantuje wykorzystanie najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii, pełne bezpieczeństwo stosowanych składników w swoich kosmetykach oraz najwyższą jakość produktów oraz zabiegów.

Masaże

Szeroka oferta masaży dopasowanych do potrzeb i preferencji Gości – masaże częściowe,  całego ciała, klasyczne i orientalne.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało 

Luksusowe zabiegi pielęgnacyjne stworzone z myślą o szeroko rozumianej rewitalizacji i regeneracji oraz utrzymaniu dobrej kondycji skóry.

OFERTY SPECJALNE