Ferie dziecinnie proste

4-10 dni, od 172 zł /osoba/noc
Zaplanuj z nami zimowe rodzinne #platynowechwile. Planowanie ferii zimowych może być dziecinnie proste. Państwu zapewnimy moc zabawy i atrakcji, komfortowego wypoczynku i radości z zimowego krajobrazu Karkonoszy a my zajmiemy się resztą. 
 
Komfortowe apartamenty rodzinne i wyśmienita kuchnia szefa kuchni z rodzinnymi bufetami. Mnóstwo atrakcji dla dzieci w postaci bogatego programu kreatywnych animacji i zajęć z naszym zespołem animatorów Kids Concierge. Rodzinny resort w górskim otoczeniu natury z kompleksem rodzinnych basenów i saun, salą zabaw i gier, renomowanym SPA pod marką Dr Irena Eris i restauracją a la carte z polską kuchnią regionalną sprawi, że Państwa zimowy wypoczynek wypełnią wyjątkowe #platynowechwile, a Platinum Apartments stanie się Waszym Mejscem rodzinnych wyjazdów.
 
Rodzinne #platynowechwile
 
Pakiet obowiązuje od 14 stycznia do 13 marca 2022 roku. 
← Wróć do ofert
 

Zrób Prezent

01
VOUCHERY

Podaruj Bliskim #platynowechwile.

Podaruj Bliskim voucher na pobyt w luksusowym hotelu w sercu Karkonoszy. Voucher to idealny pomysł na prezent. Jest do wykorzystania na pobyt lub dowolne usługi.

Bo najcenniejsze są chwile razem...

Istnieje możliwość zakupienia vouchera na dowolną wartość, w tym celu prosimy o kontakt pod adresem email: marta.stepnowska@platinum-mountain.pl

Kup Voucher