DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Renomowane SPA i luksusowy relaks w każdym wymiarze

Platinum Mountain

Dr Irena Eris

01

Stylowa i elegancko rządzona przestrzeń SPA w Platinum Mountain Hotel & SPA została stworzona z myślą o zapewnieniu relaksu oraz osiągnięcia prawdziwej harmonii ciała i ducha. Renomowana marka Dr Irena Eris, za którą stoi doświadczenie i prestiż, oferta autorskich zabiegów opracowana dla dopieszczenia zmysłów, aranżacja wnętrza zapewniająca wyciszenie oraz profesjonalne kosmetyki najwyższej klasy są dostępne dla Gości. Nasze SPA to luksusowy relaks w każdej postaci. Do dyspozycji Gości pozostaje profesjonalny zespół naszych kosmetologów, którzy doradzą wybór zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb.

ZABIEGI SPA

Zabiegi idealnie
dopasowane do potrzeb skóry

02

Spa pod marką Dr Irena Eris powstało z pasji do piękna. Jest to miejsce stworzone z myślą o Gościach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Marka Dr Irena Eris gwarantuje wykorzystanie najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii, pełne bezpieczeństwo stosowanych składników w swoich kosmetykach oraz najwyższą jakość produktów oraz zabiegów. W naszej ofercie znajdą Państwo masaże dopasowane do potrzeb i preferencji Gości, jak również luksusowe zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, stworzone z myślą o szeroko rozumianej rewitalizacji i regeneracji oraz utrzymaniu dobrej kondycji skóry.

Kids SPA

03

Aby chwile beztroskiej przyjemności nie ominęły naszych młodszych Gości, powstała oferta zabiegów, masaży oraz atrakcji, dedykowanych dla wieku od 12-17 lat. Wasze pociechy czekają chwile pełne relaksu i radości, w bezpiecznym, przyjaznym, aromatycznym otoczeniu oraz w luksusowej oprawie.

ZABIEGI SPA

SPA dla firm

04

Mając na uwadze ograniczony czas naszych Gości konferencyjnych oraz stres, towarzyszący podczas spotkań, przygotowaliśmy dopasowane propozycje zabiegów, które pozwolą odprężyć się po intensywnym dniu podczas pobytu w Platinum Mountain Hotel & SPA.

Instytut Dr Irena Eris Beauty Partner to ikona luksusu, w której będą mieli Państwo możliwość regeneracji w naszych komfortowych gabinetach. Profesjonalny zespół terapeutów i kosmetologów jest w stanie obsłużyć przy uprzedniej rezerwacji do 6 osób w ciągu 1 godziny.

ZABIEGI SPA

Narodziny Piękna

05

Macierzyństwo to najpiękniejszy czas w życiu każdej kobiety. Z myślą o Was – kobietach w ciąży oraz w okresie karmienia przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet zabiegów stworzony, aby zadbać o potrzeby skóry przyszłych i obecnych mam. Poznaj Narodziny Piękna - program bezpiecznych, kompleksowych zabiegów, który nie pozwoli Ci zapomnieć, że Twoje potrzeby są równie ważne.

POZNAJ NARODZINY PIĘKNA

Day SPA

06

Tempo życia, codzienny stres i środowisko wywierają niekorzystny wpływ na naszą skórę. I mimo, że każda z Nas stara się wygospodarować czas tylko dla siebie, często zapominamy o swoich potrzebach, odkładając je na odległe ‘’później’’. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej, całodniowej oferty zabiegów, dzięki której w zaledwie kilka godzin znów poczujesz się piękna, zadbana, kobieca i odprężona. Wszystkie zasługujemy na luksusowy Dzień Urody.

WIĘCEJ O DAY SPA

Wieczór Panieński

07

Ważne są dla nas Państwa chwile także przed ślubem. Zasługujecie na elegancki czas wyśmienitego relaksu w pięciogwiazdkowej oprawie. Zarówno Panom w męskim gronie, jak i Paniom w towarzystwie przyjaciółek, gwarantujemy niezapomniany wieczór w wyjątkowej i luksusowej scenerii. Wieczór Panieński w naszym Spa z zabiegami relaksującymi marki Dr Irena Eris i rytuałem saunowym, będzie doskonałym wstępem do tej jedynej i niepowtarzalnej uroczystości, Waszego przyjęcia weselnego.

WIECZÓR PANIEŃSKI

Przygotowanie do Dnia Ślubu

08

Aby w tym ważnym Dniu Ślubu mogli się Państwo poczuć wyjątkowo wypoczęci, nasz zespół kosmetologów Spa przygotował specjalną ofertę zabiegów marki Dr Irena Eris, która zagwarantuje chwile odprężenia, relaksu, a także niepowtarzalnej pielęgnacji. Zadbamy o Państwa perfekcyjny wygląd i idealne samopoczucie.

PAKIET DLA PANNY MŁODEJ

PAKIET DLA PANA MŁODEGO

Luksusowe Spotkania Beauty

09

Kameralne spotkanie Beauty z terapeutami SPA Dr Irena Eris, którzy podzielą się swoją wiedzą nt. dbałości o ciało i cerę twarzy. Spotkanie połączone z indywidualną diagnozą skóry każdej uczestniczki i zaproszeniem na poczęstunek fit szefa kuchni. Spotkania Beauty odbywają się cykliczne. Spotkanie w cenie 100 zł/ osobę. Zapisy odbywają się w recepcji SPA: tel. +48 (75) 629 99 04, e-mail: spa@platinum-mountain.pl.