DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Renomowane SPA i luksusowy relaks w każdym wymiarze

Platinum Mountain

Dr Irena Eris

01
zabiegi

Stylowa i elegancko rządzona przestrzeń SPA w Platinum Mountain Hotel & SPA została stworzona z myślą o zapewnieniu relaksu oraz osiągnięcia prawdziwej harmonii ciała i ducha. Renomowana marka Dr Irena Eris, za którą stoi doświadczenie i prestiż, oferta autorskich zabiegów opracowana dla dopieszczenia zmysłów, aranżacja wnętrza zapewniająca wyciszenie oraz profesjonalne kosmetyki najwyższej klasy są dostępne dla Gości. Nasze SPA to luksusowy relaks w każdej postaci. Do dyspozycji Gości pozostaje profesjonalny zespół naszych kosmetologów, którzy doradzą wybór zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb.

ZABIEGI SPA

Zabiegi idealnie
dopasowane do potrzeb skóry

02
zabiegi

SPA pod marką Dr Irena Eris powstało z pasji do piękna. Jest to miejsce stworzone z myślą o Gościach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Marka Dr Irena Eris gwarantuje wykorzystanie najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii, pełne bezpieczeństwo stosowanych składników w swoich kosmetykach oraz najwyższą jakość produktów oraz zabiegów.

Kids SPA

03
zabiegi dla dzieci

Aby chwile beztroskiej przyjemności nie ominęły naszych najmłodszych Gości, powstała oferta zabiegów, masaży oraz atrakcji, dedykowanych dla dzieci. Wasze pociechy czekają chwile pełne relaksu i radości, w bezpiecznym, przyjaznym, aromatycznym otoczeniu oraz w luksusowej oprawie.

ZABIEGI SPA

SPA dla firm

04
zabiegi dla firm

Mając na uwadze ograniczony czas naszych Gości konferencyjnych oraz stres, towarzyszący podczas spotkań, przygotowaliśmy dopasowane propozycje zabiegów, które pozwolą odprężyć się po intensywnym dniu podczas pobytu w Platinum Mountain Hotel & SPA.

Instytut Dr Irena Eris Beauty Partner to ikona luksusu, w której będą mieli Państwo możliwość regeneracji w naszych komfortowych gabinetach. Profesjonalny zespół terapeutów i kosmetologów jest w stanie obsłużyć przy uprzedniej rezerwacji do 6 osób w ciągu 1 godziny.

ZABIEGI SPA

Narodziny Piękna

05
ZABIEGI DLA KOBIET

Macierzyństwo to najpiękniejszy czas w życiu każdej kobiety. Z myślą o Was – kobietach w ciąży oraz w okresie karmienia przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet zabiegów stworzony, aby zadbać o potrzeby skóry przyszłych i obecnych mam. Poznaj Narodziny Piękna - program bezpiecznych, kompleksowych zabiegów, który nie pozwoli Ci zapomnieć, że Twoje potrzeby są równie ważne.

POZNAJ NARODZINY PIĘKNA

Day SPA

06
ZABIEGI DLA KOBIET

Tempo życia, codzienny stres i środowisko wywierają niekorzystny wpływ na naszą skórę. I mimo, że każda z Nas stara się wygospodarować czas tylko dla siebie, często zapominamy o swoich potrzebach, odkładając je na odległe ‘’później’’. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej, całodniowej oferty zabiegów, dzięki której w zaledwie kilka godzin znów poczujesz się piękna, zadbana, kobieca i odprężona. Wszystkie zasługujemy na luksusowy Dzień Urody.

WIĘCEJ O DAY SPA