DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Renomowane SPA i luksusowy relaks w każdym wymiarze

Platinum Mountain

Dr Irena Eris

01
zabiegi

Stylowa i elegancko rządzona przestrzeń SPA w Platinum Mountain Hotel & SPA została stworzona z myślą o zapewnieniu relaksu oraz osiągnięcia prawdziwej harmonii ciała i ducha. Renomowana marka Dr Irena Eris, za którą stoi doświadczenie i prestiż, oferta autorskich zabiegów opracowana dla dopieszczenia zmysłów, aranżacja wnętrza zapewniająca wyciszenie oraz profesjonalne kosmetyki najwyższej klasy są dostępne dla Gości. Nasze SPA to luksusowy relaks w każdej postaci. Do dyspozycji Gości pozostaje profesjonalny zespół naszych kosmetologów, którzy doradzą wybór zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb.

ZABIEGI SPA

Zabiegi idealnie
dopasowane do potrzeb skóry

02
zabiegi

SPA pod marką Dr Irena Eris powstało z pasji do piękna. Jest to miejsce stworzone z myślą o Gościach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Marka Dr Irena Eris gwarantuje wykorzystanie najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii, pełne bezpieczeństwo stosowanych składników w swoich kosmetykach oraz najwyższą jakość produktów oraz zabiegów.

Masaże

Szeroka oferta masaży dopasowanych do potrzeb i preferencji Gości – masaże częściowe, całego ciała, klasyczne i orientalne.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało 

Luksusowe zabiegi pielęgnacyjne, stworzone z myślą o szeroko rozumianej rewitalizacji i regeneracji oraz utrzymaniu dobrej kondycji skóry.

Kids SPA

03
zabiegi dla dzieci

Aby chwile beztroskiej przyjemności nie ominęły naszych najmłodszych Gości, powstała oferta zabiegów, masaży oraz atrakcji, dedykowanych dla dzieci. Wasze pociechy czekają chwile pełne relaksu i radości, w bezpiecznym, przyjaznym, aromatycznym otoczeniu oraz w luksusowej oprawie.

ZABIEGI SPA

SPA dla firm

04
zabiegi dla firm

Mając na uwadze ograniczony czas naszych Gości konferencyjnych oraz stres, towarzyszący podczas spotkań, przygotowaliśmy dopasowane propozycje zabiegów, które pozwolą odprężyć się po intensywnym dniu podczas pobytu w Platinum Mountain Hotel & SPA.

Instytut Dr Irena Eris Beauty Partner to ikona luksusu, w której będą mieli Państwo możliwość regeneracji w naszych komfortowych gabinetach. Profesjonalny zespół terapeutów i kosmetologów jest w stanie obsłużyć przy uprzedniej rezerwacji do 6 osób w ciągu 1 godziny.

ZABIEGI SPA