Wiosna w Karkonoszach

01

Odkryj przepiękną wiosnę w Karkonoszach. Zapraszamy na rodzinny piknik z koszem smakołyków od szefa kuchni oraz poranne spacery nordic walking. Animatorzy i bajkowe postacie zapewnią czas rozrywki najmłodszym Gościom. Zadbamy o całą oprawę, by mogli Państwo w luksusowym stylu cieszyć się pierwszymi promieniami słońca w Karkonoszach. Więcej o ofercie Obudź Wiosnę

Wiosenne #platynowechwile

Wycieczki z przewodnikiem

02

Przepiękne widoki, czyste powietrze i magia Karkonoszy co roku przyciąga do Szklarskiej Poręby wielu turystów. Platinum Mountain Hotel & SPA proponuje w ofercie górskie wycieczki z dedykowanym przewodnikiem. Wraz z nim, Goście zwiedzają malownicze szlaki, legendarne schroniska górskie oraz największe wodospady polskich i czeskich Karkonoszy. Na wycieczki zapraszamy całe rodziny i Gości ze swoimi czworonożnymi pupilami. Dla Gości hotelu i Platinum Apartments wycieczki są nieodpłatne. Zapisy przyjmuje punkt Informacji Turystycznej.

PLAN WYCIECZEK

Wypożyczalnia rowerów

03

Platinum Mountain Hotel & SPA zachęca Gości do aktywnego odpoczynku na rowerach! Trasy w Karkonoszach i Górach Izerskich są doskonale dostosowane dla rowerzystów z różnym stopniem przygotowania. Z myślą o nich, Platinum Mountain Hotel & SPA przygotował wypożyczalnię rowerów elektrycznych, górskich oraz szosowych, która funkcjonuje w sezonie.

Cennik

Nordic walking

04

Zachęcamy do udziału w porannych spacerach nordic walking.Ta aktywność sportowa stała się bardzo popularna w ostatnim czasie. Jest relaksującym i aktywnym sposobem spędzenia czasu. Poranna rozgrzewka w otoczeniu zjawiskowej, górskiej scenerii to doskonały początek dnia. Zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni kijków do nordic walking.

PLAN SPACERÓW

Wieczory z sommelierem

05

Zapraszamy na klimatyczne wieczory do lounge baru, gdzie nasz utalentowany sommelier zaproponuje Państwu wyjątkowy wybór wina z naszej kolekcji, który uświetni Państwa wieczór. Mikołaj Lisiecki - manager F&B Platinum Mountain Hotel & SPA, sommelier WSET 3, miłośnik i pasjonat wina, swoją sztukę sommelierską rozpoczął niemal 15 lat temu, działając w branży gastronomicznej w Wielkopolsce. Zapraszamy Państwa na cykliczne wieczory degustacyjne „Wine & Food pairing” w Palladium Cafe & Lobby Bar, które poprowadzi dla Państwa nasz sommelier. Szef kuchni zadba o idealnie dopasowane menu, aby mogli Państwo delektować się naszym winem i odkrywać ich smaki. 

Animacje i kreatywne warsztaty

06

Platinum Mountain Hotel & SPA przygotowuje cyklicznie zmieniający się program zajęć i animacji dla najmłodszych Gości, dostosowane dla każdej grupy wiekowej. W programie organizujemy zajęcia pod okiem naszych animatorów, m.in.: plastyczno-artystyczne, manualne, warsztaty fotograficzne, spotkania z postaciami bajkowymi i zabawy teatralne z Mimem. Ponadto, zabawy ruchowe, zawody i konkurencje sportowe, rodzinne quizy i karaoke. Wiele radości daje dzieciom wspólne puszczanie baniek w ogrodzie, czy malowanie twarzy.

Patio na skraju lasu

07

Platinum Mountain Hotel & SPA, zaprojektowany w stylu sudeckim idealnie wpisuje się w otaczającą piękną, karkonoską scenerię, a zewnętrzna infrastruktura przepełniona zielonymi ogrodami i trawnikami to urokliwe miejsce, pełne spokoju, dedykowane dla wszystkich Gości. Ogromne patio, znajdujące się na skraju lasu, latem wypełniają zioła i kwiaty, a pobliski Złoty Potok dodaje temu miejscu niepowtarzalnej magii. Pachnące świerki i szumiący śpiewem ptaków las maluje niepowtarzalny widok dla Gości w sali Ametyst Premium.

Basen letni

08

Zewnętrzny basen letni znajduje się w przepięknym otoczeniu pobliskiego lasu i z niezwykłym widokiem na góry. Zielone ogrody hotelu wokół basenu i prywatna plaża wypełnione leżakami, zapraszają Gości do odpoczynku. Basen letni to miejsce wybornej zabawy dla dzieci. Odbywa się tu wiele animacji wodnych, od nauki pływania po aqua aerobik. Podgrzewana woda w chłodniejsze dni sprawia, że Goście mogą w pełni korzystać z atrakcji przez cały sezon. Letni bar oferuje menu przekąsek, lodów i napojów chłodzących.

OFERTY SPECJALNE